SMART  HOME

Integrace systému Control4 s Vaší inteligentní domácností

Ovládání domu alias domácí automatizace Vám ušetří čas a přinese jednoduché ovládání jinak složitých technologií. V rámci instalačních řešení nabízíme nejen ovládání ozvučení a TV, ale také možnost propojení s kamerovým systém nebo elektroinstalací. Toto řešení přinese možnost kontroly nad osvětlením, stíněním a dalšími technologiemi v domě. Pro zastřešení technologií nejčastěji používáme řídící systém Control4.

Moderním pojmem v bydlení je dnes inteligentní domácnost a nevyhýbá se ani oblasti ozvučení a dalších multimédií. Ovládání domu představované hlavně regulací osvětlení a stínění je propojeno s ovládáním multimédií (ozvučení, televize, projekce).

V současnosti se prodej kvalitní elektroniky téměř neobejde bez integrace do inteligentní domácnosti, která se v dnešní době stává fenoménem v oblasti stavebnictví. Většina našich produktů umožňuje ovládání přes aplikaci, pokud přístroj zapojíme do sítě. Naše produkty samozřejmě umožňují i integraci do autonomních řídících systémů, které v dnešní době napomáhají kontrole a řízení všech elektronických zařízení v domě či bytě. Integrace inteligentní domácnosti vždy vychází z individuálních požadavků investora. Díky třem plně vybaveným showroomům v Praze, Brně a Bratislavě, jsme schopni spoustu věcí prezentovat v reálných interiérech nebo jednotlivá řešení předem nasimulovat.

Nabízíme také komplexní ozvučení domu i zahrady

Ozvučení terasy a zahrady je dnes běžnou součástí kompletního multiroom ozvučení vašeho domu, kde v létě trávíte nejvíce času? Naše venkovní reproduktory navíc snesou jakékoliv počasí.

Zajistíme i chytré ozvučení ve vaší wellness či fitness zóně bez ohledu na její velikost. Neváhejte s dotazy na konkrétní řešení vašeho projektu nebo se informujte na naše reference.

Luxus privátního kinosálu není jen pro vyvolené, kontaktujte naše specialisty a budete překvapení jaké řešení vám mohou nabídnout. Kinosály na klíč realizované od A do Z jsou naše specialita.

CHCETE SI VYZKOUŠET SMART HOME?