OZVUČENÍ   WELLNESS

Ozvučíme nejen vaše domácí wellness, fitness či terasu, neváhejte poptat... 

Prostory wellness jsou primárně určeny k relaxaci a odbourávání stresu, kdy nemalou roli hraje kvalitní podkresová relaxační hudba.

Wellness prostory bývají často členité, kde velmi častým požadavkem je nastavení různé hlasitosti a odlišného zdroje zvuku. Systémy pro ozvučení těchto prostor tedy Multiroom systémy ozvučení se umísťují mnohdy v recepcích, odkud do jednotlivých prostor jsou nataženy kabeláže pro připojení koncových reproduktorů. Typ reproduktorů je nutno volit dle daného prostředí a reproduktory jsou vždy voděodolné a odolnost je samozřejmě nutná i vůči změnám teploty

Vhodnými produkty pro ozvučení wellness, ozvučení sauny či Whirlpool zóny a venkovního prostorů jsou bezesporu BOSE systémy řady Bose Professional. Venkovní částí wellness, kde se nevylučují abnormální rozdíly teplot bývají ozvučeny reproduktory BOSE FreeSpace 51 enviromental speakers, které se umísťují do země a vytváří krásnou atmosféru homogenního zvuku. Další z legendárních modelů reproduktorů jsou například modely BOSE 251® environmental speakers, BOSE 151 SE a pro zabudování používáme kupříkladu BOSE 131.

Máte-li zájem o ozvučení většího wellness komplexu, například ve vašem pensionu, hotelu či fitness centru, tak kontaktujte rovnou naše specialisty na komerční ozvučení, kteří mají bohaté zkušenosti s přípravou ozvučení pro všechny druhy konferenční objektů. 

Prodejny basys.net Praha | Brno | Bratislava 

Můžete si také prohlédnout naše REFERENCE KOMERČNÍCH PROSTOR

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KALKULACI?