Příběh basys.studio

PSAL SE ROK 2001 A SPOLEČNOST BASYS SE ROZHODLA OTEVŘÍT VLASTNÍ SÍŤ PRODEJEN NÁZVEM BASYS.NET

K otevření prodejen došlo jak na Slovensku tak v České republice, později také v Maďarsku. Vlastní prodejny této distribuční společnosti ukazovaly standart prodeje luxusní elektroniky včetně dalších podpůrných služeb. Kompletní řešení od návrhu až po finální instalaci. Důležitou části je i po-prodejní servis.

Dlouhodobě používaný slogan "Řešení Vaších představ" napovídal, že prodejny neprodávají pouze krabice, ale nabízí celkové vybavení privátních domu a komerčních budov kvalitní elektronikou.

V roce 2009 došlo k transformaci prodejen na studia, která kromě elektroniky prezentují celkové řešení. Jako jeden z dalších produktů se začíná nabízet řešení Privátních kinosálů www.Privatnikina.cz.

S nástupem nových technologií se naše pobočky více a více zaměřují i na řešení komplexního řízení budov a inteligentní domácnost. Kromě Privátních kin rozšiřujeme naši nabídku o řešení zvuku a obrazu pro společnosti a projekt rozjíždíme pod názvem MODERNÍ ZASEDAČKA. Tento projekt se snaží nejen nabízet řešení vybavení firem elektronikou, ale i nabízet inspiraci celkového vybavení firem.

„Nyní je čas jít ještě dál! Proto jsme se rozhodli více rozvinout naše aktivity v oblasti ozvučovaní soukromých rezidencí a bytů pod doménou www.OzvuceniDomu.cz, kde nabízíme také ozvučení domácího wellness, fitness či zahrady.“

Zajistíme Vám také komplexní ozvučení prostor pro podnikání, konferenčních i obchodních prostor. Dále ozvučení restaurací, barů či celých hotelových rezortů, neváhejte se zeptat na naše zkušenosti.

RÁDI VÁM SDĚLÍME VÍCE NA PRODEJNÁCH...