PRIVÁTNÍ KINO

Dopřejte si vlastní Privátní kino!

Že neznáte Privátní kina? Nejsou jen obyčejná domácí kina ze supermarketu. Je to vaše opravdové soukromé kino, kde Vás nikdo nebude rušit při sledování oblíbeného koncertu nebo filmu. Jednoduše řečeno se jedná o akusticky upravenou místnost, která je vybavena projekčním plátnem, filmovým projektorem a sestavou špičkových reproduktorů.Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát.

Vyzkoušejte si Privátní kino

Dále individuálně sestavu doplňují nejmodernější zesilovače, přehrávače, případně komponenty pro ovládání veškeré techniky přes dotykové obrazovky podle konkrétního prostoru kam se privátní kino instaluje.. O Vaše pohodlí se postarají speciální polohovatelné sedačky, které dodáme, stejně jako obklady stěn v požadovaném designu a barevném provedení. Přání klienta je pro nás vždy to hlavní.

Přemýšleli jste někdy, co by pro Vás mohlo znamenat soukromé kino? Perfektní obraz a zvuk v pohodlí domova, kde Vás nemusí rušit soused chroupající popcorn a usrkávající kolu. Privátní kinosál je opravdu Vaše soukromé kino, kde Vás nikdo nebude rušit při sledování oblíbeného koncertu nebo filmu. Jedná se o akusticky upravenou místnost, která je vybavena projekčním plátnem, filmovým projektorem a sestavou špičkových audio reproduktorů.

Sestavu doplňují nejmodernější zesilovače, audio přehrávače, případně komponenty pro ovládání veškeré techniky přes dotykové obrazovky. O vaše pohodlí se postarají speciální polohovatelné sedačky, které dodáme stejně jako obklady stěn v požadovaném designu a barevném provedení. Celou místnost můžete následně ovládat na tabletu pomocí systému Control4. Naše privátní kinosály si můžete zdarma vyzkoušet v každé z našich značkových prodejen basys.net v Praze, Brně nebo Bratislavě, kde pro vás máme připravenu plnohodnotnou kino místnost nebo-li privátní kino.