OZVUČENÍ INTERIÉRŮ

Ozvučení interiérů

Ozvučení vnitřní části budov se dle požadavku na budoucí reprodukci zvuku dá obecně rozdělit na ozvučení pro domácí a komerční využití.


DOMÁCÍ OZVUČENÍ

To nebývá navrženo pro nepřetržitý provoz, ale častokrát je kladen důraz na detailní kvalitu zvuku. Je důležitý vhodně zvolený návrh ozvučení místnosti. Zvukový systém může vašemu domovu dodat příjemnou atmosféru a individuální řešení jednotlivých prostor povýšit kvalitu bydlení. Rozdílné je ozvučení pro malou koupelnu a pro velký otevřený obývací prostor. Ozvučením domácích interiérů je myšlena možnost, kdy jsme schopní navrhnout optimální řešení pro všechny prostory Vaší nemovitosti. Top produktem řešení zvuku v domě či bytě je Privátní kino (DOMÁCÍ KINOSÁL), kdy celou místnost navrhujeme pro co nejlepší zvukovou kvalitu a pohodlí.


OZVUČENÍ PRO KOMERČNÍ PROSTORY 

Zde bývá kladen důraz na zvuk jsou častokrát zvuk do restaurace, zvuk do hotelu, disko kluby, bary a nyní je velmi populární firemní řešení zvuku. Jeden z našich produktů, kdy nabízíme řešení zvuku a obrazu pro firmy je "Moderní zasedačka", který stejně jako "Privátní kino" realizujeme od návrhu až po instalaci tzv. "na klíč", kdy jednotlivé návrhy konfigurace řešíme dle požadavků klientů.

Zvuk na pracovišti je nejen motivující do práce, ale mnohdy samotné kvalitní ozvučení dopomáhá prodávat i nabízené produkty, kvalitní dynamická hudba je nezbytným doplňkem například prodeje oblečení.

Např. Vestavěné Bose 791 II jsou schopné dynamicky pokrýt prostory prodejen a pokud je požadavek na více dynamický zvuk je toto možné docílit za užití sestav Bose FreeSpace 3 s užitím bass modulu. V nabídce máme mnoho řešení až po neviditelné zabudovatelné reproduktory pod omítku.

Zvukové řešení Bose professional je možné vidět na mnoha místech světa a řada BOSE professional speakers je nedílnou součástí i těch největších sportovních stadiónu včetně těch olympijských.