Výběr z realizací

V novostavbě rodinného domu v Olomouci jsme pro zákazníka dodávali řídící systém, multiroom ozvučení domu a realizaci privátního kinosálu. Celý projekt byl řešen již od fáze návrhu a příprav stavby, přes schůzky s ostatními dodavateli technologií a bytovými designéry, až po finální vybavení a zákaznickou konfiguraci systému.

Realizace ozvučení Bageterie Boulevard ve Vestci u Prahy bylo realizováno pobočkou basysnet Praha. Pobočka sítě Bageterie Boulevard byla kompletně ozvučena reproduktorovým systémem od amerického výrobce Bose. Zvukový systém Bose byl navržen záměrně pro jeho nespornou kvalitu reprodukovaného zvuku. Jedinečnou vlastností zvukového systému Bose...

Realizace ozvučení hotelové restaurace Nebula a salonku pražského hotelu Pyramida bylo provedeno pražskou pobočkou basys.net. Oba prostory jsme kompletně ozvučili reproduktorovým systémem od amerického výrobce Bose. Reproduktory jsou citlivě zakomponovány do akustického stropu tak, aby nenarušovaly celkový dojem. Jedinečnou vlastností zvukového...

Ozvučení francouzského bistra v Plzni pobočkou basysnet Praha mělo jasné zadání. Co nejvíce přizpůsobit ozvučovací techniku interiéru restaurace. Z tohoto důvodu bylo použito ozvučení z produktové řady Bose professional.

Milovník dobrého jídla a kuchyně Zdeňka Pohlreicha určitě rád zavítá do zrekonstruované restaurace Cafe Imperial. Tato Art Deco stavba s kubistickými a secesními prvky patří mezi pražské skvosty a nedávno oslavila 100 let.