Restaurace Nebula, hotel Pyramida Praha

15.05.2019

Realizace ozvučení hotelové restaurace Nebula a salonku pražského hotelu Pyramida bylo provedeno pražskou pobočkou basys.net. Oba prostory jsme kompletně ozvučili reproduktorovým systémem od amerického výrobce Bose. Reproduktory jsou citlivě zakomponovány do akustického stropu tak, aby nenarušovaly celkový dojem. Jedinečnou vlastností zvukového systému Bose je rovnoměrné pokrytí zvuku po celém ozvučovaném prostoru restaurace Nebula.

"Nejedná se tentokrát sice o návrh ozvučení soukromého domu, ale když si naši specialisté poradí s hotel či restaurací Váš domov zvládnou kvalitně ozvučit také. Proto nás neváhejte kontaktovat!" 

Marek Gut / gut@basys.cz / 

Pro dokreslení atmosféry a moderního designu, jsou také použity 2 projektory, které promítají obrazy a videa na stěny restaurace. Samozřejmostí je jednoduché ovládání celého systému a zvukové rozdělení restaurace na několik částí.

Ozvučení salonku v hotelu Pyramida, jsme citlivě zakomponovali do celkového kontextu prostoru. Zde jsme také použili nekompromisní řešení od firmy Bose. Zesilovače a ostatní komponenty jsme umístili do technické místnosti. Ovládací prvky, jsou naopak po ruce obsluze.


Výrobci instalovaných technologií:

Bose, Loewe, Elac, Marantz, Kaleidescape, Control4, Devialet, Amina, Cinematech, 2N, Pakedge, Sony, Pioneer, Sonitus