OZVUČENÍ   komerčních prostor, hotelů, restaurací, barů...

NOVĚ! Přijedeme za Vámi po celé ČR i SR.

Vaše bezpečí a pohodlí je pro nás prioritou, proto ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se navrhnout řešení i komunikaci přesně podle vašich požadavků a potřeb. Neváhejte a kontaktujte nás.

Zajistíme ozvučení komerčních prostor. Vše pro Vaše restaurace, obchody, hotely či fitness centra apod. 

Samostatnou kategorií pro audio je ozvučení komerčních prostor. Jedná se převážně o podkresové ozvučení restaurace, ozvučení kavárny, ozvučení obchodu nebo jiného komerčního prostoru. Výjimkou však nejsou ozvučení barů, společenských sálů nebo ozvučení sportovišť.

Součástí systému ozvučení může být také světelná technika, která na zvuk dokáže reagovat a spouštět vhodné světelné scény. V návrhu ozvučení pro komerční prostory používáme především audio techniku Bose, Cloud a Beyerdynamic, která vyniká spolehlivostí, množstvím individuálních nastavení a kvalitním zvukem. Jsme schopni nabídnou také ozvučení venkovních prostor. Přijďte se poradit jakou audio techniku vybrat pro váš prostor přímo do našich prodejen v Praze, Brně či Bratislavě.

Naši specialisté jsou tu pro Vás i online, jsou Vám schopni poradit ONLINE, proto neváhejte s jakýmkoliv dotazem. Jsme Vám k dispozici a pokusíme se individuálně vyřešit všechny Vaše požadavky. Pište rovnou na gut@basys.cz či volejte 777 197 364.

Zvuk je častokrát v komerčním objektu důležitým prvkem, který dopomáhá vytvářet další obchody nebo služby každé společnosti. Po konzultaci s architekty vždy vytváříme řešení, které co nejméně ovlivní interiér, ale zároveň zaručí plné pokrytí celého prostoru. Velký důraz klademe na jednoduchost ovládání celých systémů. Zvuk v komerčních objektech je možné nastavit i na pevnou hladinu a naprogramovat na různé cykly použití. Máme za sebou více než 1000 referenční komerčních ozvučení.

Víme, že opravdové hi-fi znamená schopnost reprodukovat kouzlo živého vystoupení. Znamená to prožívat hudbu tak, jak ji zamýšlel umělec, třeba i v kinosále. Právě hudba je zdrojem extáze a agónie filmového příběhu. Hudba je okouzlením a proto se snažíme, aby její nositel vypadal a působil stejně dobře, jako zněl. Každý přístroj, který nabízíme, je technicky a kosmeticky navržen tak, aby byl součástí životního stylu posluchače.

Tyto principy hrdě uplatňujeme u všech našich produktů. Každý náš jednotlivý přístroj domácí zábavy je schopen reprodukovat nejčistší a nejvěrohodnější hudbu v prostředí domova. Uvědomujeme si, že opravdové hi-fi znamená schopnost reprodukovat kouzlo živého vystoupení - jde o prožití hudby tak, jak ji zamýšlel umělec.

Jde totiž právě o hudbu!

Vybíráme pouze tu nejlepší audio techniku pro Váš projekt: 

CHCETE NÁS KONTAKTOVAT?

V komerčních objektech bývá kladen důraz na zvuk častokrát pro zvuk do restaurace, zvuk do hotelu, disko kluby, bary a nyní je velmi populární firemní řešení zvuku. Jeden z našich produktů, kdy nabízíme řešení zvuku a obrazu pro firmy je "Moderní zasedačka", který stejně jako "Privátní kino" realizujeme od návrhu až po instalaci tzv. "na klíč", kdy jednotlivé návrhy konfigurace řešíme dle požadavků klientů.

Navrhujeme kompletní ozvučení pro komerční prostory na klíč...

Zvuk na pracovišti je nejen motivující do práce, ale mnohdy samotné kvalitní ozvučení dopomáhá prodávat i nabízené produkty, kvalitní dynamická hudba je nezbytným doplňkem například prodeje oblečení.

Např. Vestavěné Bose 791 II jsou schopné dynamicky pokrýt prostory prodejen a pokud je požadavek na více dynamický zvuk je toto možné docílit za užití sestav Bose FreeSpace 3 s užitím bass modulu. V nabídce máme mnoho řešení až po neviditelné zabudovatelné reproduktory pod omítku.

Zvukové řešení Bose professional je možné vidět na mnoha místech světa a řada BOSE professional speakers je nedílnou součástí i těch největších sportovních stadiónu včetně těch olympijských.

Prosím přečtěte si naše Informace o zpracování osobních údajů (GDPR) - zde. Službu zajišťuje síť prodejen basys.net, provozovaná spol BaSys CS a.s., IČ: 49615581, Sodomkova 1478/8, 102 00 Praha.