OZVUČENÍ DOMU

Už od roku 2001 jsme specialisté na komplexní ozvučení interiérů. Zajistíme ozvučení jak rodinného domu, tak restaurace, či rozsáhlých konferenčních a školících prostor. Neváhejte a kontaktujte nás!

Zajistíme Vám na klíč:

MULTIROOM OZVUČENÍ

Multiroom ozvučení (někdy označované jako zónové ozvučení) je takové ozvučení domu nebo bytu, kdy lze z jednoho místa nebo ovladače vybrat, jaký zvuk bude hrát ve které místnosti. Zákazník má následně možnost v každé místnosti poslouchat jinou hudbu, nebo zvolit "párty mód" a do celého domu pustit stejný hudební zdroj. Systémy ozvučení lze realizovat buď samostatně, nebo v kombinaci s ovládáním ostatní techniky v rámci domácnosti.

Jednou z možností také je, že všude bude reprodukován stejný zdroj - s oblibou je to označováno jako "párty mód". Pro zónové ozvučení používáme nejčastěji techniku Bose a systém řízení Control4

Umíme také kompletně zajistit jakékoliv...

Samostatnou kategorií pro audio je ozvučení komerčních prostor. Jedná se převážně o podkresové ozvučení restaurace, ozvučení kavárny, ozvučení obchodu nebo jiného komerčního prostoru. Výjimkou však nejsou ozvučení barů, společenských sálů nebo ozvučení sportovišť.

Součástí systému ozvučení může být také světelná technika, která na zvuk dokáže reagovat a spouštět vhodné světelné scény. V návrhu ozvučení pro komerční prostory používáme především audio techniku Bose, Cloud a Beyerdynamic, která vyniká spolehlivostí, množstvím individuálních nastavení a kvalitním zvukem. Jsme schopni nabídnou také ozvučení venkovních prostor. Přijďte se poradit jakou audio techniku vybrat pro váš prostor přímo do našich prodejen v Praze, Brně či Bratislavě....